MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 13115299
nr 1311 5299
MIRROR
Oval, Gustavian style, 64x65, wear, damages.
Oval, Gustaviansk stil, 64x65 cm
Condition: slitage, skador
SEK 250
Monday Mars 2 2020
at 19:52:34
100 kr
150 kr
200 kr
Den Gustavianska stilen